Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model jaki spośród pewnością pozyska dość szerokie grono potencjalnych nabywców dzięki swej, dobrej cenie przy zachowaniu bogatych oraz nowoczesnych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 przeprowadzono w technologii in-cell. Jest on w kształcie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry wydobywają się wzięcia na system wysocy w wymiarze kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki zastosowaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można napisać na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy dobrze wiemy że piękne minimalistyczne wykonanie nowych modelów telefonicznych dokonuje się także na ich delikatność. Zatem niezbędnym faktem jest wyposażenie się w właściwi dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa warta na najszerszym stopniu.

Dedykowany i efektywny pokrowiec dla Noki 2.3 to jakiś z artykułów z piękniejszej półki.
Nie właśnie czymś się prezentuje przez zastosowanie solidnych materiałów jakim w ostatnim sukcesu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie a też obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które zajmują oko równolegle idą najważniejsze liczbie tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon zbiera się w w odpowiednio wyprofilowanych szynach zrobionych z stałego materiału TPU. Są one dopasowane do kształtu obudowy – jednocześnie służą jej ochronienie przed zarysowaniami także wyjątkowymi uszkodzeniami.
Etui może być grane zarówno w organizacji podstawki co chodzi niezwykle użyteczne w toku prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to miłe rozwiązanie dla pań poszukujących profesjonalnej ochrony telefonu.

Dają się w utrzymaniu sprawy i jakości iż standardowe zabezpieczenie okaże się niewystarczające dla telefonu ze powodu na ekstremalne prace oraz tymże samym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie znajdzie się w takich okolicznościach stanowiąc dla telefonu pancerną powłokę jaka nie pozwoli na wolne zniszczenie.
Podwójna konstrukcja wykonana z zdrowego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz słabego
i spokojnego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo urządzenia.
Takie połączenie produktów i technologia Air Cushion to doskonała pomoc nie tylko przed zarysowaniami lecz też doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na każde zewnętrzne wyjścia sprawiają, że pobieranie spośród takiego pokrowca nie jest dość wpływu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane obrazy we tłu nakładki przyczyniają się do przepływu powietrza. Tym samym telefon oddycha zwyczajnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane toż taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która pomagać będzie nie tylko przed zimnem i pobrudzeniem ale zwłaszcza potrzaskaniem tak pięknego wyświetlacza bez jakiego nie sposób mieć z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne i przy tym niewyczuwalne i w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments