Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W wczesnych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten ostatni konwój św. Mikołaja, zestawiony z różnych amerykańskich ciężarówek, wpasie w obecnym roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie tylko przez jednych internautów. Na układ ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania każdych pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest także Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najprawdziwszą część ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja przenosi się w dwóch etapach. W okresie Czasu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może wynosić polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W przypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto winno stanowić napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Etapu II Akcji przechodzi 10 miast, które uzyskały najwięcej głosów uczestników. To zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy są możliwość na nowo oddawać poglądy na 10 miast wybranych w Kroku I. W 3 miastach, które zdobędą najwięcej głosów w Etapie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn a całe rodziny. Będzie ważna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą robić gry, konkursy i przyjemności z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments