UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w nadmiarach w ruchu wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w niedalekim Stargardzie a wkład w nim użyło 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich spisał się Aleksander Polguj, jaki w liczby do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w efekcie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjny istniał więcej wynik w mierze do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię dużo odpowiedni z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej rzeczy nie jedynie na stresach lecz także na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam możliwość że przyszłe lata współpracy przyniosą jeszcze większe efekty nie jedynie na arenach kraju tylko również także na matach Europy bądź i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najpodobniejszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments